ایرانی توانمند
Business is booming.

بازدید مدیر صندوق کارآفرینی استان گیلان از طرحهای برگزیده

بازدید مدیر صندوق کارآفرینی استان گیلان از طرحهای برگزیده شهرستان‌های رشت و خمام

0 210

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گیلان در راستای انجام دیدارهای چهره به چهره با کارآفرینان، با حضور در محل اجرای طرح سه نفر از گیرندگان تسهیلات شهرستان رشت و خمام، ضمن بازدید میدانی از طرح‌های اشتغال‌زای صندوق، از نزدیک در جریان مشکلات دریافت کنندگان تسهیلات قرار گرفت و به آنان مشاوره داد.

شهبازی در این بازدید ضمن تشکر از فعالیت کارآفرینان در شرایط سخت اقتصادی و بیماری کرونا عنوان کرد: واضح است که اثرات مثبت کارآفرینی بر اقتصاد نسبت به اثرات منفی آن بیشتر است. اگرکشوری بخواهد اقتصادی توسعه‌یافته و پیشرفته داشته باشد، باید فضای رشد و توسعه کارآفرینی را مهیا کند و از کارآفرینان حمایت کند؛ چون همانطور که موفقیت یک کارآفرین برای اقتصاد سودآور و سرمنشأ خیر است، شکست و زمین خوردن آنها نیز بی‌شک تبعاتی برای اقتصاد خواهد داشت.

مدیر صندوق استان گیلان در ابتدا از طرح اقامتگاه بوم‌گردی خانم رنجبر واقع در روستای فرشکی شهرستان خمام بازدید کرد. روستای فرشکی از توابع بخش چوکام این شهرستان است. این طرح با اعتباری معادل ۴۲۰۰ میلیون ریال از محل منابع مشترک با صندوق توسعه ملی راه اندازی شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی

شهبازی سپس از طرح باشگاه ورزشی آقای گلشن واقع در روستای کیژده ‌در بخش مرکزی شهرستان رشت بازدید کرد. از محل مشارکت منابع صندوق توسعه ملی به مبلغ ۱۰ میلیارد ریال که در مرحله تکمیل طرح است.

مدیر صندوق استان گیلان در ادامه به محل اجرای طرح فروش تجهیزات و ظروف آشپزخانه صنعتی مراجعه کرد. مجری طرح خانم فلزی این طرح را در بخش چوکام شهرستان خمام با دریاف تسهیلاتی به مبلغ ۸۰۰۰ میلیون ریال اجرا کرده و زمینه اشتغال بیش از ۱۲ نفر را فراهم آورده است.

امتیاز post

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.