ایرانی توانمند
Business is booming.

شرکت نوبهاران شیمی سپاهان میزبان مستعدان‌برتر اصفهانی

برنامۀ مجازی بازدید از شرکت نوبهاران شیمی سپاهان به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار شد.

0 346

برنامۀ مجازی بازدید از شرکت نوبهاران شیمی سپاهان به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار شد.

بنیاد ملی نخبگان : در ادامۀ برگزاری برنامه‌های بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی بزرگ و به منظور آشنایی بیشتر مستعدان با دستاوردهای محققان داخلی و افزایش حس خودباوری در آنان، برنامۀ مجازی بازدید از شرکت نوبهاران شیمی سپاهان به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان و اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد.

در این برنامه بیان شد: شرکت نوبهاران شیمی سپاهان فعالیت خود را در زمینه تولید کودهای شیمیایی از سال ۱۳۷۹ به همت جمعی از دانش‌آموختگان شیمی و کشاورزی در حومه اصفهان آغاز کرد و سولفات‌منیزیم را به عنوان اولین محصول خود با نام نوبهاران شیمی به بازار عرضه کرد.

در ادامه افزوده شد: این واحد تولیدی در سال ۱۳۸۷ به شهرک صنعتی رازی نقل مکان کرده، سولفات‌آهن و چند نوع کود دیگر به محصولات خود اضافه کرد و در سال ۱۳۸۸ برند رزا که تمامی محصولات از جمله سولفات‌ها، میکرو، NPK و کودهای مایع تحت این عنوان تولید و عرضه می‌شد را به بازار معرفی کرد. از سال ۱۳۹۵ و همزمان با قانونی شدن مجوزهای ثبت کودی، این شرکت موفق به اخذ چندین مجوز در زمینه تولید کود شیمیایی شد و سپس بنیفر به معنی کود منفعت‌رسان (Benefical & Improved Fertilizers) بعنوان برند جدید در سال ۹۷ ثبت و جایگزین برند رزا شد.

در ادامه بیان شد: در سال ۹۸ بنیفر با ظاهری جدید و بسته‌بندی مقاوم به بازار آمد و در سراسر کشور عرضه شد و از سال ۱۳۹۸ فروشگاه اینترنتی خود را با نام بنیفرشاپ راه‌اندازی کرد. این فروشگاه جهت رفاه حال کشاورزان و باغداران در راه عرضه محصولات با قیمت مناسب و بدون واسطه فعالیت خود را آغاز کرد.
در سال ۱۴۰۰ نیز دو محصول جدید با نام فروت ست پلاس و کلسیم بور در بسته‌بندی‌های ۱ کیلویی تولید و به سبد کودی برند بنیفر اضافه شد

امتیاز post

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.