ایرانی توانمند
Business is booming.

مشکلی برای تامین سوخت موردنیازمردم درتابستان وجود ندارد

 گروه اقتصادی خبرگزاری صدا و سیما

0 163

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، درباره تامین سوخت مورد نیاز مردم در فصل تابستان گفت: هیچ مشکلی برای تامین فرآورده‌های نفتی و بنزین در کشور وجود ندارد.

گروه اقتصادی خبرگزاری صدا وسیما : آقای کرامت ویس کرمی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی و مجموعه اقدامات در حال انجام و بدون وقفه وشبانه‌روزی مجموعه عوامل در زنجیره تولید، انتقال، ذخیره‌سازی و توزیع فرآورده‌های نفتی در شرکت‌های پالایشی، خطوط لوله و مخابرات نفت، ستاد شرکت ملی پخش و مناطق عملیاتی ۳۷ گانه آن، خوشبختانه مشکلی برای تامین فرآورده‌های نفتی و بنزین کشور وجود ندارد.

وی اضافه کرد: همچنین همکاری، تعامل و همراهی مطلوبی بین عوامل در بخش‌های انتقال جاده‌ای و توزیع سوخت همچون شرکت‌ها، پیمانکاران و رانندگان سختکوش ناوگان حمل و نقل جاده‌ای سوخت و مالکان/ بهره‌برداران و عوامل جایگاه‌های عرضه سوخت در سراسر کشوروجود دارد که تامین سوخت مورد نیازمردم را مسیر کرده است.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تاکید کرد: نظر به میزان ذخائر راهبردی و تراز مثبت تولید فرآورده‌های نفتی نسبت به مصارف آن و وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل مناسب در زمینه انتقال سوخت به وسیه خطوط لوله، هیچ مشکلی برای تامین سوخت در سراسر کشور وجود ندارد.

امتیاز post

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.