ایرانی توانمند
Business is booming.

سندباد از راه رسید…

1,318

پلتفرم سندباد از راه رسید …

سندباد ، به‌روزترین سامانه‌ی حمل و نقل مسافر، تامین و ارسال کالا و مباحث مربوط به خدمات پرداخت می باشد.با استفاده از پلتفرم سندباد دسترسی شما به طیف بزرگی از خدمات آنلاین فراهم می‌شود و تمامی خدمات ارائه شده، یک‌جا در سوپر اپلیکیشن سندباد قرار خواهد گرفت.

امسال عید مهمان خانه های گرم و دوست داشتنی شما خواهد بود. منتظر حضور در اپلیکیشن مارکت ها باشید

سال جدید، سین جدید با سندباد

فرا رسیدن سال نو، همیشه نویدبخش فردایی نیکوتر است. ساختن آینده‌ی بهتر، با داشتن پندار نو، کردار نو و روش‌های نو میسر می‌شود.

آینده‌ای که همه‌ی ما خدمتگزارانِ شما در مجموعه‌ی  به آن امیدواریم و آماده‌ی ایفای نقش و سهم خود هستیم. به‌عنوان مدیرعامل مجموعه‌ی بزرگ سندباد ، سال خوبی را برای شما آرزومندم.

سامانه حمل‌ و نقل درون شهری سندباد

سامانه حمل‌ و نقل درون شهری بر اساس مشکلات و نگرانی‌های شما طراحی شده است.

این سامانه علاوه بر حمل ‌و نقل مسافر و ارسال بار و خدماتی از قبیل انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید شارژ و …، در آینده‌ای نزدیک، تامین کالا و خدمات، پرداخت امن اینترنتی، فود و رستوران، سوپرمارکت، گردشگری و بسیاری از خدمات چندمنظوره دیگر را ارائه خواهد داد.

با استفاده از پلتفرم دسترسی شما به طیف بزرگی از خدمات آنلاین فراهم می‌شود.

برای اولین بار در کشور، در راستای حمایت از حقوق رانندگان و با آگاهی از نیازهای ایشان، بدون دریافت هزینه، رانندگان و خانواده‌شان را تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می‌دهد.

بروزترین سامانه‌ی حمل و نقل مسافر ، تامین و ارسال کالا و مباحث مربوط به خدمات پرداخت می باشد.با استفاده از پلتفرم سندباد دسترسی به تمامی خدمات برخط نظیر شارژ ، پرداخت قبض ، پشتیبانی و … داشته باشید

 

ارسال کالا

 به‌راحتی امکان درخواست هم‌زمان تعداد نامحدودی خودرو و پیک را برای کسب‌وکارها و سازمان‌ها فراهم کرده و فرآیند ارسال کالاها را به آسانی مدیریت می‌کند.

حمل‌ و نقل مسافر

پشتیبانی ۲۴‌ساعته سندباد این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در هر ساعت از شبانه‌روز، امکان درخواست سرویس حمل و نقل داشته باشید؛ بدون هیچ دغدغه‌ای.

پرداخت اینترنتی

سندباد ساده‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای انجام پرداخت‌های اینترنتی کاربر است.‌ خرید شارژ، انتقال وجه و پرداخت قبوض بدون اتلاف وقت با سندباد امکان پذیر می‌باشد

 

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت به نشانی www.sandbad.io مراجعه نمایید.

نخستین شرکت خصوصی جهان، مجوز حمل مسافر به فضا

 

۴.۵/۵ - (۴۰ امتیاز)

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.