ایرانی توانمند
Business is booming.

نشست مدیران ستادی و استانی صندوق کارآفرینی امید برگزار شد

0 145

صبح امروز(هشتم تیرماه) نشست سراسری مدیران ستادی و استانی صندوق کارآفرینی امید با حضور مدیرعامل صندوق در محل سالن کنفرانس ساختمان مرکزی ستاد برگزار شد.

در این نشست مدیرعامل صندوق ضمن تبریک میلاد علی بن موسی الرضا(ع)، به وابستگی عمیق عاطفی سازمان به امام هشتم اشاره کرد و گفت: در این سازمان سوابق ارادت به حضرت بسیار کهن و ریشه‌دار است و همه به نوعی خود را وامدار حضرت می دانند. مجموعه هم بحمدالله از نظر کرامت ایشان بی بهره نمانده است.

نوراله زاده در ادامه سالروز شهادت دکتر بهشتی و همراهان را تسلیت گفت و وی را به حق یکی از برترین متفکران انقلاب برشمرد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به تقدیر و تشکر استانداران آذربایجان شرقی و گیلان از عملکرد صندوق اشاره کرد و از همه کارکنان خواست محاسن سازمان را حفظ کنند و برای ارتقای عملکرد صندوق بکوشند.

وی در ادامه جلسه به ترسیم مسیر آینده صندوق پرداخت و گفت: با تصویب اساسنامه در شورای نگهبان، تغییری در فرایند فعالیت ما پیش نخواهد آمد. صندوق قرض الحسنه به رسالت خود ادامه خواهد داد و ما برای خدمت رسانی بیشتر به مردم لازم است وظایف خود را بازنگری کنیم؛ باید روشهای تازه ای برای تامین مالی طراحی کنیم.

نوراله زاده در ادامه، انتشار اوراق قرضه، اوراق مرابحه، مشارکت و اجاره را مثال زد و گفت: اینها همه نمونه هایی از تامین مالی هستند که در برنامه های آینده صندوق مطرح می باشند.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی در ادامه به راه اندازی صندوق پروژه و راه اندازی لیزینگ تجهیزات اشاره کرد و افزود: ما باید برای آحاد کارآفرینان از شرکتها تا افراد، به صورت اعتباری یا نقدی پیشنهاداتی داشته باشیم.

نوراله زاده سپس ضمن تشکر از مدیران معین که موجب شکوفایی اشتغال و تسریع در پرداخت تسهیلات شده اند، از عملکرد درخشان آنها تقدیر کرد و گفت: در ساختار جدید، مدیران معین در چارت سازمان وجود نخواهند داشت و بخشی از وظایف آنها به مدیران استان تفویض خواهد شد وبخشی نیز به مدیران منطقه ای سپرده می شود. او از همه کارکنان خواست در آماده سازی زیرساختها و افزایش ظرفیت فعالیتهای سازمان کوشا باشند.

در پایان نشست لوح تقدیر مدیرعامل به مدیران معین استانها اهداشد.

امتیاز post

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.