ایرانی توانمند
Business is booming.

قدردانی استاندار آذربایجان شرقی از فعالیت های صندوق کارآفرینی امید

0 134

دکتر پور محمدی استاندارآذربایجان شرقی در دیدار با نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید حمایت های صندوق کارآفرینی امید در کسب وکارهای خرد و کوچک در استان وسراسر کشور را بی نظیر برشمرد.

در این دیدار استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به بروکراسی حاکم بر بانکها، فقط واحد های تولیدی بزرگ می توانند از خدمات و تسهیلات آنها استفاده نمایند و واحدهای تولیدی کوچک بی بهره هستند و تسهیلات گران و با سود بالا برای آنها مقرون به صرفه نمی باشد در حالی که صندوق کارآفرینی امیددر این زمینه بسیار خوب عمل کرده است.

وی درادامه با ارائه طرح “توسعه روستا شهر” گفت: طرحی داریم با عنوان “توسعه روستا شهری” که با توجه به مقابله با مهاجرت، امکانات شهری را به روستاها منتقل می نمائیم و در این زمینه حمایت بیشتر صندوق را می طلبیم.

استاندارآذربایجان شرقی با بیان توسعه کسب وکارها در شهرستان ممقان افزود: طرح دیگری هم داریم برای شهر ممقان که شهر نخود پزان است و با توجه به اینکه اکثر خانواده های این شهر به این شغل مشغول می باشند، بدلیل مشکلات بوجود آمده از فرآیند تولید و فراوری نخود دچار بیماریهایی شده اند، به همین منظور با مکانیزه کردن بخشی از این فرایند می توان این مشکلات را کاهش داد که این فرایند مکانیزه شده هم به محصول تولید شده و هم به سلامت جسمی تولید کننده کمک می نماید.

در این دیدار مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ضمن قدردانی از حضور استاندارآذربایجان شرقی در صندوق با بیان ظرفیت های بالقوه استان آذربایجان شرقی گفت: استان آذربایجان شرقی ظرفیت های خوبی دارد که یکی از ظرفیت ها شهرستان ممقان و تولید نخود می باشد که جا دارد تمرکز بیشتری روی این موضوع داشته باشیم.

وی با اعلام آمادگی صندوق کارآفرینی امید برای پرداخت تسهیلات افزود: ما آمادگی داریم با کارگاهها و شهرک های صنعتی توافق کنیم و کارگاه های در شرف ساخت را تامین مالی نموده و اعتباری را برای تامین تجهیزات در نظر گرفته و به متقاضیان پرداخت کنیم و در موضوع گسترش محصولات نخود می توان از متخصصین صنایع غذایی استفاده کرد و ایده گرفت که محصولات فرآوری شده از نخود تولید و به فروش برسد.

امتیاز post

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.