ایرانی توانمند
Business is booming.

انعقاد تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید با صنایع

انعقاد تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

0 180

انعقاد تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران
این تفاهم نامه ظهر چهارشنبه به منظور توسعه و ایجاد اشتغال در بخش‌های مرتبط با واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی بین صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری کوچک و صندوق کارآفرینی امید منعقد شد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در حاشیه این مراسم به مسایل مبتلابه صنایع خرد و کوچک اشاره کرد و گفت: بسیاری از صنایع کوچک برای از‌سر‌گیری فعالیت به مقدار کمی تسهیلات یا سرمایه در گردش نیازمندند.

رسولیان در ادامه اظهار امیدواری کرد با انعقاد این تفاهم نامه مشکل ۸۰% از واحدهای صنعتی شناسایی شده حل خواهد شد و این تفاهم نامه گام مهمی برای کمک به توسعه و افزایش تولید و اشتغال خواهد بود.

نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ضمن اشاره به حمایت‌های صندوق از صنایع خرد و کوچک گفت: در سالیان گذشته هم صندوق همیشه کمک به صنایع خرد را در دستورکار داشته و اکنون هم خشنودیم که با حمایت از صنایع خرد، بتوانیم فرصتی برای توسعه کشور ایجاد کنیم.

صندوق کارآفرینی امید

وی با اشاره به انواع نظام‌های تامین مالی صندوق متناسب با صنایع خرد گفت: تصور ما این است کمه می توانیم بیست درصد این کسب و کارها را مورد حمایت قرار دهیم. صندوق اکنون روش‌های مختلفی برای حمایت از انواع کسب و کارها در دست دارد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید افزود: در هشت سال گذشته صندوق نزدیک یک میلیون و ۵۰ هزار طرح را با اعتباری بالغ بر ۱۳۰۰۰ میلیارد تومان مورد حمایت قرار داده است. این آمار نشان می دهد هدفگذاری برای تامین مالی واحدهای کوچک در سراسر کشور نیز ممکن است.

 

ثبت چک در سامانه صیاد,ثبت چک در سیستم صیاد,ورود به سامانه آموزش مجازی وادانا,ورود به سامانه آموزشیار وادانا دانشگاه آزاد,سامانه ابلاغ الکترونیک ابلاغیه قضایی ثنا,سامانه املاک و اسکان,سامانه اموزش مجازی وادانا,سامانه اموزشیار,سامانه بام بانک ملی,سامانه تجارت,سامانه تراز,سامانه تعویض پلاک,سامانه ثبت نام واکسن کرونا,سامانه جامع کانون زبان ایران,سامانه جامع گلستان,سامانه دانش آموزی سیدا,سامانه سجام,سامانه سیدا ثبت نمرات ابتدایی کارنامه,سامانه ضمن خدمت,سامانه فروش سهام عدالت,سامانه قضایی,سامانه مدرس حوزه علمیه خواهران,سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان,سامانه نوبت دهی تعویض پلاک,سامانه همگام,سامانه سهام عدالت ,سامانه پادا کارنامه,سامانه گلستان,

امتیاز post

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.