ایرانی توانمند
Business is booming.

آموزش ساخت کانال پلی یورتان با کارشناسان الموت تهویه

160

آشنایی با کانال پلی یورتان + بررسی کاربرد و نحوه اجرا

مواد پلی یورتان نوعی از مواد پلاستیکی صنعتی است که امروزه در صنعت ساختمان سازی بسیار پرطرفدار است و هر کدام به دلیل کاربرد خاص خود شناخته شده اند. استفاده از این ماده در صنعت پزشکی همیشه جالب توجه است، به طوری که در مقادیر زیادی تولید می شود. ویژگی های بسیاری در ساختار هر یک از این مواد وجود دارد که کاربرد آنها را در زمینه های مختلف صنعتی افزایش داده است.

این ماده در واقع نوعی فوم جامد شده است که با قابلیت تغییر شکل تولید می شود. چگالی بالای این مواد نیز از ویژگی های فنی آنهاست.

معرفی کانال پلی یورتان

در میان انواع مواد پلی یورتانی ساخت و آماده سازی کانال های پلی یورتان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این کانال ها که در عرصه های ساختمانی و عمرانی کارایی دارند، با ویژگی های به خصوصی تولید می شوند. متریال پلی یورتان به ساختار این کانال ها کیفی بخشیده و سبب افزایش کارایی آن ها در پروژه های صنعتی و تاسیساتی شده است. استفاده از این کانال ها در برابر واکنش های مختلف خطری به دنبال ندارد.

معرفی کانال پلی یورتان
معرفی کانال پلی یورتان

استفاده از این کانال ها هیچ محدودیتی در عرصه های صنعتی نداشته و آسیبی برای انسان و محیط زیست به وجود نمی آورد. تولید و ساخت این کانال ها نیز در کوتاه مدت انجام شده و با سهولت هر چه تمام تر در محل های مورد نظر نصب خواهند شد. این مواد با انعطاف پذیری خارق العاده ای تولید می شوند. مقاومت بالای آن ها در برابر سایش نیز همواره مورد توجه قرار گرفته است. مقاومت بالای آن ها در برابر انواع سوخت، روغن و… نیز همواره مورد توجه صنعتگران این عرصه قرار داشته است.

کاربرد پلی یورتان صنعت در ساختمان سازی

استفاده از این متریال در عرصه های ساختمان سازی مورد توجه بسیاری از صنعتگران قرار گرفته است. در ساختمان سازی برای ساخت و تولید برخی از قطعات اصلی به کار رفته در محیط از این کانال ها استفاده می شود. تولید پنجره های عایق، ساخت کانال های عبور هوا و… در محیط ساختمان با استفاده از این ابزار انجام می شود. انواع آن ها در عرصه های معماری نیز کارایی دارند و برای تزیینات مختلف به کار می روند.

معرفی انواع مواد پلی اورتان

کانال پلی اورتان ساختمانی با استفاده از مدل های به خصوصی از مواد پلی اورتان تولید می شود. این مواد در دسته های سخت، نرم، نیمه سخت و منعطف ارائه می شوند و هر یک از مزایای قابل توجهی برخوردار هستند. وزن سبک و ساختار مقاوم آن ها از دلایل توسعه این صنایع به شمار می رود که سبب افزایش میزان استفاده از آن ها شده است. در صنعت ساختمانی استفاده های بسیار زیادی از این مواد به عمل می آید. استفاده از آن ها تنها محدود به ساخت و آماده سازی کانال پلی اورتان نمی شود. انواع این محصولات برای تولید ابزارهای پیش ساخته و گچ بری ها، رنگ ها و مواد رزینی و… به کار می روند.

بررسی کانال های پلی یورتان

کانال پلی یورتان با استفاده از انواع مواد عایق پلی اورتان تولید شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. این کانال ها برای نصب در بخش بندی های مختلف محیط تولید می شوند. انواع آن ها با محیط زیست سازگاری دارند و آسیبی به طبیعت نمی زنند. به همین خاطر به سادگی جایگزین عایق های پشم شیشه شده اند. سرعت بالای استفاده از این کانال ها در محیط ساختمان از مهمترین مزایای این اقلام به شمار می رود.

پس از کانال کشی با استفاده از این عایق ها دیگر نیازی به عایق بندی نخواهید داشت. این کانال ها بر خلاف مواد گالوانیزه ای، آتش گیر نیستند و ضریب گسترش دود پایینی دارند. از این رو ایمنی محیط را به شدت افزایش می دهند. در ساخت و آماده سازی این کانال ها به استانداردهای ملی ساختمان سازی در کشور ما نیز توجه می شود.

مزایای اصلی خرید کانال پلی اورتان
مزایای اصلی خرید کانال پلی اورتان

مزایای اصلی خرید کانال پلی اورتان

مقاومت و دوام بسیار عالی در مقابل سایش را می توان از مزایای اصلی و بارز کانال پلی اورتان به شمار آورد. این محصولات در مقابل روغن، سوخت، گریس و بیشتر حلال ها مقاومت مناسبی از خود نشان می دهند و به همین دلیل گزینه مناسبی برای استفاده در صنایع مختلف محسوب می گردند.

در حالت کلی برای کانال های پلی اورتان و پیش عایق، مزایای بسیاری می توان نام برد که برخی از آنها عبارتند از:

  1. وزن سبک
  2. مقاوم در مقابل رطوبت
  3. قابلیت نصب و اجرای سریع
  4. بهبود بهره وری سیستم های تهویه مطبوع
  5. دوستدار محیط زیست
  6. مقاوم در مقابل ساییدگی
  7. برخورداری از مقاومت لازم در مقابل سوختن
  8. مقاومت بسیار بالا در مقابل حلال ها
  9. قابل اجرا در هر اندازه و شکلی بدون محدودیت

با مراجعه به وب سایت بهینه ساز الموت اقدام به خرید انواع کانال پیش عایق پلی اورتان با قیمت مناسب بکنید.

امتیاز post

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.