ایرانی توانمند
Business is booming.

آموزش اصول تولید و بازاریابی به دانشجویان

معتمدی: دانشگاه‌ها اصول تولید و بازاریابی را به دانشجویان آموزش دهند

265

دانشگاه‌ها اصول تولید و بازاریابی را به دانشجویان آموزش دهند

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: دانشگاه‌ها باید اصول تولید و بازاریابی را به دانشجویان آموزش دهند تا جوانان بتوانند ایده‌های خود را به ثروت تبدیل کنند.
عبدالله معتمدی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بحث تولید را یک بحث جدی و مورد تاکید مقام معظم رهبری در چند سال اخیر دانست و گفت: زمانی که تولید افزایش یابد سطح زندگی نیز ارتقا می‌یابد و رفاه و آرامش در زندگی مردم زیاد می‌شود.

وی افزود: مقام معظم رهبری بر روی تولیدات دانش‌بنیان تاکید دارند بنابراین تولید ما باید در راستای توسعه پایدار باشد؛ برخی تولیدات در کوتاه مدت نتیجه خوبی دارد اما در طولانی مدت دارای نتیجه خوب نیست بنابراین تولید باید در راستای توسعه پایدار بوده و با شرایط روز دنیا هم یکسان باشد.
نقش دانشگاه‌ها در افزایش تولید و اشتغال‌آفرینی

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی اظهار داشت: با توجه به اینکه قشر اصلی جوانان ما قشر تحصیلکرده هستند باید اشتغالی فراهم کنیم که دانش‌بنیان باشد تا جوانان کشور با استفاده آن ایده‌های خود را به ثروت تبدیل کنند.

معتمدی با اشاره به نقش دانشگاه‌ها در تحقق خواسته مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: دانشگاه‌ها باید اصول بازاریابی و تولید را به دانشجویان آموزش دهند تا جوانان کشور با استفاده از تخصص و دانشی که آموخته‌اند بتوانند به تولید و ثروت‌زایی برسند.

خانه بروجردی های کاشان

سازمان برنامه و بودجه پشتیبان آموزش عالی

 

امتیاز post

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.