ایرانی توانمند
Business is booming.

ثبت‌نام دوازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال

0 54

ثبت‌نام دوازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال

دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های‌دیجیتال، به عنوان بزرگترین رویداد شناسایی و معرفی آثار و فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای دیجیتال، از عید فطر شروع و مراسم اختتامیه آن در ایام عید غدیر برگزار می‌شود. به منظور شرکت در این رویداد، به نکات زیر توجه فرمایید:

زمان ارسال آثار از ۲۵ اردیبهشت تا ۱۵ تیرماه می‌باشد.
موضوعات جشنواره عبارت است از: «انقلاب اسلامی و مقاومت (با محوریت نقش شهید حاج قاسم سلیمانی)»، «خانواده و سبک زندگی»، «اقوام، فرهنگ محلی و گردشگری»، «مسجدومناسک دینی»، «امید، تفریح و نشاط اجتماعی»، «سوادرسانه‌ای و زیست‌مجازی»، «حکمرانی و مدیریت فرهنگی» و «خدمات مطالعاتی، آموزشی و پژوهشی» و «روایت کرونا در فضای‌مجازی»(موضوع ویژه)
قالب‌های ارسال اثر در ذیل هر کدام از موضوعات عبارت است از: «پایگاه‌های اینترنتی»، «نرم‌افزارهای تلفن همراه»، «محتوای دیجیتال»، «بازی‌های رایانه‌ای»، «پویانمایی و هنرهای دیجیتال» و «شبکه‌های اجتماعی»
جوایز: آثار برتر در هر موضوع و قالب ضمن دریافت نشان سرآمد، ۲۰ میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهند کرد و علاوه بر آن می‌توانند از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید نیز استفاده نمایند. (به عنوان مثال در موضوع سواد رسانه‌ای، ۴ اثر متناسب با ۴ قالب اعلام‌شده می‌توانند عنوان اثر برتر را کسب کنند)
کلیه آثار ثبت‌شده در جشنواره، بعد از اتمام زمان جشنواره در صفحه «قفسه» پلتزار نمایه خواهد شد.
به منظور ارسال آثار در سامانه پلتزار، ابتدا در سامانه ثبت‌نام کرده و سپس از بخش جشنواره دوازدهم، آثار خود را ارسال نمایید. ضمنا محدودیتی از حیث زمان (سال تولید) و تعداد اثر برای شرکت‌کنندگان وجود ندارد
تمدید دوازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال

ثبت نام برای شرکت در دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال ۲ روز دیگر تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی پلت زار دبیر دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال با اعلام این خبر گفت: مشکلاتی که بسیاری از مخاطبان برای ثبت نام در پی قطعی مکرر برق و قطعی اینترنت در نقاط مختلف کشور داشتند، دست اندرکاران جشنواره را بر آن داشت تا مهلت ثبت نام متقاضیان شرکت در جشنواره را برای ۲ روز تمدید کنند.

اصغر امیرنیا با بیان این مطلب افزود: بر این اساس علاقمندان به شرکت در جشنواره دوازدهم رسانه‌های دیجیتال تا ساعت ۲۴ روز ۱۷ تیرماه ۱۴۰۰ فرصت دارند تا در پلتفرم پلتزار ثبت نام خود را نهایی کنند.

دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال به عنوان بزرگترین رویداد شناسایی و معرفی آثار و فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای دیجیتال که همزمان با عید فطر آغاز به کار کرده است، امسال برای نخستین‌بار در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.
صاحبان بسترهای تولید و نشر، نرم‌افزارهای تلفن همراه، بازی‌های رایانه‌ای و محتواهای دیجیتال می‌توانند با مراجعه به سامانه www.platzaar.ir در این جشنواره شرکت کنند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.