ایرانی توانمند
Business is booming.

تعویق بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ در اطلاعیه ای خبر از تعویق بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ داد

0 403

 

ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ در اطلاعیه ای خبر از تعویق بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ داد

در متن این اطلاعیه آمده است: قابل توجه مشارکت کنندگان محترم بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ، احتراما همانگونه که اطلاع دارید الکامپ ۱۴۰۰ به منظور توسعه فضای کسب و کار و بر اساس تقاضای شرکت های فعال در حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین با هدف ارائه خدمات و محصولات مقابله با کرونا توسط شرکت‌ها و استارت آپ ها قرار بود از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه سال جاری و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار گردد.با توجه به همین شیوه‌نامه‌ها و قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز، برگزاری نمایشگاه به زمان دیگری موکول می گردد که تاریخ جدید متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.ضمن ارج نهادن از اقدام آن مشارکت کننده‌ی محترم و احساس مسئولیت برای حضوری تاثیر گذار، اطلاعات و اخبار تکمیلی از طریق سایت ستاد برگزاری به نشانی www.iran-elecomp .com اعلام خواهد شد.

قابل توجه مشارکت کنندگان محترم بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ
احتراما همانگونه که اطلاع دارید الکامپ ۱۴۰۰ به منظور توسعه فضای کسب و کار و بر اساس تقاضای شرکت های فعال در حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین با هدف ارائه خدمات و محصولات مقابله با کرونا توسط شرکت‌ها و استارت آپ ها قرار بود از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه سال جاری و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار گردد.

با توجه به همین شیوه‌نامه‌ها و قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز، برگزاری نمایشگاه به زمان دیگری موکول می گردد که تاریخ جدید متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
ضمن ارج نهادن از اقدام آن مشارکت کننده‌ی محترم و احساس مسئولیت برای حضوری تاثیر گذار، اطلاعات و اخبار تکمیلی از طریق سایت ستاد برگزاری به نشانی www.iran-elecomp .com اعلام خواهد شد.

با تشکر
ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ
شنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰

درباره نمایشگاه

نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات ، خدمات، محتوی و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت های بازار به جایگاه سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده کنندگان قرار می دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.

دستیابی به اقتصاد دانش بنیان و عمق بخشی به اقتصاد زیست بوم فناوری کشور جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه های مختلف الکترونیک، کامپیوتر(سخت افزار و نرم افزار) و حضور مقتدرانه بازیگران بخشهای مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور محقق شدنی نیست.

بخش الکام ترندز با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردها، قابلیت ها و توانمندی های اعضاء در مورد جدیدترین ترندهای جهانی برگزار می شود. سازمان های دولتی به شکل گسترده تر، دستاوردهای خود را برای مردم و کسب و کارهای بخش خصوصی به نمایش گذاشته تا با یاری جستن از توان های مردمی و جذب مشارکت ها خدمات دولتی را توسعه داده و در دسترس عموم قرار دهند.

به منظور اشتراک مساعی ، شبکه سازی و هم افزایی تجربیات فن سالاران در حوزه های گوناگون ICT در بخش الکام تاکز به گفتمان سازی در حوزه های تحول دیجیتال، اقتصاد دیجیتال، دولت الکترونیک و هوشمند سازی شهرها و بسیاری از مقولات راهبردی و یا عملیاتی در حوزه الکترونیک و کامپیوتر پرداخته می شود. از آنجا که خلق آینده بهتر با درخشش ستاره های نوظهور الکام استارز امکان پذیر می شود، به مانند ادوار گذشته و با تخصیص ظرفیت مضاعف مادی و معنوی، میزبان صدها ستاره فعال پر شور و نوآور در بخش رقابتی کسب و کارهای نوپا در نمایشگاه امسال خواهیم بود .

به منظور رونق تولیدات دیجیتال و نوآورانه، بخش الکام گیمز با حضور فعالان و بازیگران زیست بوم بازی های رایانه ای از دیگر بخشهای مهم و پر مخاطب الکامپ امسال خواهد بود.

بی تردید، تحقق رویای ایران دیجیتال، مستلزم پرورش و توانمند سازی سرمایه های ارزشمند انسانی است که در بخشی مجزا با نام الکام جابز به آن پرداخته خواهد شد. مهارت افزایی و توانمند سازی نیروی انسانی پویا و هدایت آن به سمت کسب و کارهای مرتبط، یکی از مهمترین بخش های الکامپ می باشد که بصورتی تعاملی و منطبق با نیازهای روزآمد بازار کار داخلی و بین المللی برگزار خواهد شد.

 

امتیاز post

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.