Business is booming.

توانمندی نیروهای نظامی کشور در مسابقات جام دریا به نمایش درآمد

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

113

امیر دریادار ایرانی گفت: ایران با هدف کسب رتبه در رقابتهای نظامی شرکت نکرده است بلکه هدفمان نمایش میزان توانمندی نیروهای نظامی در سطح بین الملل است.
خبرگزاری شبستان از انزلی: امیر دریادار « شهرام ایرانی » شامگاه امروز (جمعه، ۱۲ شهریور ) در حشیه اختتامیه مسابقات جام دریا که در سالن همایش های منطقه آزاد انزلی برگزر شد در جمع خبرنگاران مهمترین اهداف حضور در مسابقات جام دریا را دیپلماسی دفاعی و دریایی اعلام کرد و افزود: ایران در مسابقات با اقتدار در غواصی در عمق کنارک سیستان و بلوچستان مقام اول را کسب کرد و در مسابقات جام دریا نیز با غیرت و جوانمردی جایگاه اول را به خود اختصاص داد.

 

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: نیروی دریایی مرزی نمی شناسد و ایران با هر کشوری که به دریاها دسترسی دارد، می تواند ارتباط برقرار کرده و در این تبادلات تقویت ارتباط ها و دوستی بین کشورها را دنبال می کند.

 

وی خاطرنشان کرد: کوشش ما بر این است که با برگزاری رزمایش های مرکب و مشترک و دید و بازدیدها از کشورهای حاشیه دریای خزر الگویی برای مودت، برادری و دوستی باشیم.

 

وی با بیان اینکه در حوزه دریای خزر می کوشیم ایران به عنوان کشوری الگو و پیشتاز در صلح و دوستی به جهان معرفی شود، تاکید کرد: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی همچون سایر جوامع بشری تداوم ارتباط و توجه به گفتمان بین دولت ها را در دستور کار دارد.

امتیاز post

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.