Business is booming.

بیش از ۳۰ سامانه هوشمند مدیریت بیمارستانی تولید شد

با تلاش فناوران یک شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری کرمانشاه؛

11

اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری کرمانشاه، محسن مسگریان مدیرعامل این شرکت با اشاره به راه اندازی این شرکت از سال ۱۳۹۶، گفت: فعالیت ما از سال شروع شد و برای دانش بنیان شدن مجبور به تغییرات شرکت شدیم و در نهایت شرکت “سان طب کرمانشاه” را سال ۹۶ ثبت کردیم.
وی تصریح کرد: این سامانه های هوشمند بر اساس آیتم هایی که برای آنها تعریف می شود کار نظارت و ارزیابی و مدیریت را انجام میدهند و همین امر موجب ارتقا کیفیت خدمات رسانی می شود.
این مخترع کرمانشاهی گفت: سامانه ها با تشخیص به موقع مشکل و ریشه یابی آن می توانند تا حد زیادی موجب کاهش خسارت ها و هزینه های بعدی شوند.
مسگریان با اشاره به طراحی و تولید ۳۰ نرم افزار سامانه مدیریتی ویژه بیمارستان ها، گفت: یکی از پرفروش ترین این سامانه های، «سامانه مدیریت پرستاری» است که در ۲۰ حیطه مدیریت پرستاری را نظارت و ارزیابی می کند.
وی افزود: همچنین سامانه «سان بیس» که مدیریت ایمنی بیمار را برعهده دارد از جمله سامانه های پرطرفدار شرکت است که بر اساس ۲۰ آیتم طراحی شده از جمله میزان آموزش پرسنل درمانی، تجهیزات پزشکی به کار رفته و ایمنی بیمار را ارزیابی و نظارت می کند.
مدیرعامل شرکت “سان طب کرمانشاه” از ارسال محصولات این شرکت به ۱۸ استان کشور خبر داد وافزود: برنامه ریزی برای صادرات دو نرم افزار هم صورت گرفته اما انجام این کار منوط به مساعد شدن شرایط کرونایی است

امتیاز post

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.