ایرانی توانمند
Business is booming.

دوره کسب درآمد از همکاری‌در‌فروش دیجی‌کالا

بروزرسانی آبان 99

9

این دوره برگزار شده است و شما می‌توانید از این صفحه دوره به همراه آپدیت اول آن را پس از خرید دانلود نمایید.

دوره کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا به‌صورت تخصصی به نحوه شروع کار با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا می‌پردازد و از قدم ابتدایی که نحوه ثبت‌نام در سیستم و تنظیمات اولیه آن برای شروع ایجاد درآمد از این سیستم است آغاز می‌شود.

در بخش اول دوره پنل سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا آموزش داده می‌شود و در بخش دوم به روش‌های ایجاد ترافیک و درآمد از طریق این سیستم خواهیم پرداخت.

 

وبینار چیست؟

کلمه وبینار ترکیبی از کلمه وب و سمینار است، به این معنی که سمیناری به صورت آنلاین و تحت وب برگزار می‌شود که مدرس با یک کامپیوتر از طرفی تدریس را آغاز می‌کند و شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق یک لینک مخصوص و یا اپلیکیشن با مدرس ارتباط برقرار کنند.

مدرس می‌تواند صوت و تصویر خود یا اسلاید‌های پاورپوینت و یا صفحه کامپیوتر خود را با شرکت‌کنندگان به اشتراک بگذارد و تدریس را درروز و زمان مشخص شده انجام دهد.

شرکت‌کنندگان نیز می‌توانند بعد از حضور در جلسه از طریق چت با مدرس گفتگو کنند و در پایان سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنند.

 

کسب درآمد از دیجی‌کالا

همکاری در فروش چیست؟

وقتی شما به شیوه‌ای برای یک سایت فروشی را ایجاد می‌کنید و به‌ازای آن پورسانت دریافت می‌کنید، در این حالت فروش با همکاری شما اتفاق افتاده است و در واقع شما همکاری هستید که برای سایت مدنظر فروش ایجاد کرده‌اید.

همکاری در فروش از طریق شبکه واسط یا خود سایت هدف ارائه می‌شود و در این دوره ما می‌خواهیم با همین سیستم درآمد‌های قابل توجه و جذابی را ایجاد کنیم.

همکاری در فروش دیجی‌کالا چیست؟

دیجی‌کالا پربازدیدترین و پرفروشترین سایت فروشگاهی ایران است و اکنون می‌توان گفت بزرگترین سیستم‌ همکاری‌ در ‌فروش ایران نیز متعلق به همین مجموعه است.

سیستمی که بیش از ۳۰ هزار سایت در آن مشغول به فروش هستند و تا کنون بیش از ۲.۵ میلیارد تومان به همکاران خود که برای آن فروش ایجاد کرده‌اند کمیسیون پرداخت کرده است.

می توان با یادگیری روش‌های فروش از طریق سیستم همکاری در فروش که در دنیا سالهاست اجرا می‌شود در سیستم دیجی‌کالا نیز درآمد قابل توجهی کسب کرد.

دوره کسب درآمد از همکاری‌در‌فروش دیجی‌کالا
دوره کسب درآمد از همکاری‌در‌فروش دیجی‌کالا

همکاری در فروش دیجی کالا و دیجی استایل

خبر خوب: دیجی‌استایل نیز به این سیستم پیوست…

اتفاقی که جدیدا پیش آمده است این است که دیجی‌استایل نیز در پنل دیده می‌شود و می‌توان برای آن نیز درآمد ایجاد کرد و همین موضوع براحتی می‌تواند نوید درآمد‌های بالاتری را بدهد که می‌توان در سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا ایجاد کرد.

چقدر می‌توان از این سیستم درآمد کسب کرد؟

من با خودم قراری گذاشته بودم که وقتی درآمد من با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا به ۱۰ میلیون تومان رسید برای آن دوره‌ای ایجاد کنم و سایت‌های دیگری رو می‌شناسم که همین ماه گذشته بیش از ۵۰ میلیون تومان درآمد ایجاد کردند.

اگر متمرکز وقت خود را برای انجام کارهایی که در دوره آموزش داده می‌شود بگذارید و یا کمی سئو بدانید قطعا درآمد شما به‌زودی به جایگاهی می‌رسد که همکاری در فروش کار اصلی شما خواهد شد.

در این دوره چه چیزهایی آموزش داده می‌شود؟

ایجاد یک نگرش جدید به شیوه درآمدزایی آنلاین
همکاری در فروش از ابتدا تا کنون
روش ایجاد درآمد از سیستم‌های همکاری در فروش
آشنایی و شروع با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا
چگونه با سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا کار کنیم؟
شیوه‌های درآمدزایی از سیستم دیجی‌کالا و تجربه‌های ما
روش‌های ایجاد درآمد در سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا
شناسایی همکاران برتر که درآمد‌های بالا دارند و نحوه کار آنها
روش‌های بازاریابی و نحوه ایجاد فروش مستقیم در دیجی‌کالا
چگونه می‌توان از دیجی‌کالا بالاترین کمیسیون پرداختی را گرفت؟
چه کنیم تا کاربران از طریق ما از دیجی‌کالا خرید کنند؟
آموزش روش‌های جهانی ۱۰۰٪ کاربردی برای همکاری در فروش
چگونه بدون داشتن سایت در همکاری در فروش دیجی‌کالا درآمد کسب کنیم؟
روش ایجاد یک سیستم اتوماتیک که از دیجی‌کالا درآمد کسب می کند

مدرس دوره: مهران منصوری‌فر

به خودم قول داده بودم هرزمان درآمد من از دیجی‌کالا از ۱۰ میلیون تومان عبور کرد این دوره را بسازم و امروز آن را به صورت دوره ایجاد کرده‌ام. البته این نکته را هم باید مطرح کنم که هرگز به‌طور جدی روی این سیستم وقت نگذاشتم و اگر از امروز اینکار را در برنامه خودم قرار دهم قطعا می‌توانم مانند همکارم که پنل آن را دیدم به درآمدی بیش از ۵۰ میلیون تومان در ماه فقط از طریق دیجی‌کالا برسم.

مهران منصوری‌فرمدرس دوره کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی‌کالا

قبلا برای سیستم‌های غیر ایرانی به درآمدهای ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار در روز رسیده‌ام، در مورد یوتیوبرها و روش‌ها‌ی آنها همیشه مطالعه کردم و امروز می‌شود با اجرای همان مدل‌ها در ایران و به کمک سیستم همکاری در فروش دیجی‌کالا به درآمد بسیار قابل توجهی دست پیدا کرد.

نه کالایی نیاز است، نه ارسالی و نه دفتر کاری… فقط کافی است بدانید چطور می‌توان در این سیستم سفارش ایجاد کرد و کمیسیون سفارش خود را دریافت کنید. همه‌ی قسمت‌های سخت فروشگاه‌اینترنتی را دیجی‌کالا انجام می‌دهد و ما فقط با ایجاد فروش می‌توانیم تا ۲۰۰ هزار تومان برای یک سفارش کمیسیون دریافت کنیم.

سوالات متداول:
مخاطب این دوره چه کسانی هستند؟

کلیه افرادی که تمایل به کسب درآمد آنلاین بدون دردسرهای فروشگاه اینترنتی دارند و علاقه‌مند به کارهای آنلاین مانند تولید محتوا و سئو هستند.
این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

اگر شما قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با محصولات و انبار و لاجستیک دارید فقط می‌توانید از الگوهای این دوره برای راه‌اندازی و بهبود سیستم همکاری در فروش خودتان استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر و تهیه دوره کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی کالا و دیجی استایل

امتیاز post

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.