ایرانی توانمند
Business is booming.

۷ سیگنال مهم کدال برای سهامداران

0 162

تجارت‌نیوز: روز گذشته بازار سرمایه روند نوسانی را داشت. در ابتدای معاملات با تحرکاتی منفی آغاز به کار کرد اما در اواسط بازار دوباره شاخص کل بورس مثبت شد و در نهایت با پنج هزار واحد رشد در محدوده یک میلیون و ۲۴۳ هزار واحد قرار گرفت. دیروز همچنین عمده نمادهای گروه‌های بانکی و پتروشیمی با روندی مثبت به کار خودشان پایان دادند. مهم‌ترین خبرهای سایت کدال برای بورس امروز چه بودند؟

_ مزایده شرکت لیزینگ ایرانیان با نماد «لیزینگ» در تاریخ شش تیر ۱۴۰۰ برگزار شد.

_ افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی «وبوعلی» از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی مورد تایید حسابرس قرار گرفت.

_ اوراق اختیار فروش تبعی برای «شگویا» از روز چهارشنبه ۹ تیرماه عرضه خواهد شود فقط سهامداران حقیقی مجاز به خرید این اوراق هستند.

_ با توجه به ظن وقوع جرائم موضوع ماده ۴۶ قانون بازار اوراق بهادار معاملات شرکت پلی اکریل ایران( شپلی) حداکثر تا ۲۰ تیر ماه در بازار فرابورس تعلیق شد.

_ افزایش سرمایه ۳۲.۷ درصدی شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) از محل مطلبات حال شده و آورده نقدی به مبلغ ۱۴۸۰ میلیارد تومان مورد تایید قرار گرفت.

_ در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری ایرانیان (وگستر)، صورت‌های مالی شرکت و گزارش هیات مدیره به تصویب رسید. همچنین سود نقدی برای هر سهم در این مجمع ۵۰۰ ریال شناسایی شد.

_ گروه کارخانجات صنعتی تبرک ( تبرک)‌ از واگذاری ۹۵ درصد از سهام‌ شرکت صنایع غذایی مهرانه خراسان خبر داد.

امتیاز post

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.