Business is booming.

لزوم افزایش تعامل اجتماع نخبگانی با سازمان‌های مردم‌نهاد

رییس بنیاد نخبگان فارس مطرح کرد:

0 3

رییس بنیاد نخبگان فارس مطرح کرد:
لزوم افزایش تعامل اجتماع نخبگانی با سازمان‌های مردم‌نهاد

شریف بر لزوم ایجاد و افزایش همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد تأکید و آن را گامی مهم در مسیر هدایت و توانمندسازی مستعدان و رفع محدودیت‌ها دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای تداوم همکاری بنیاد نخبگان استان فارس و سازمان‌های مردم نهاد و به منظور ایجاد زیرساخت‌های لازم برای تشکیل اکوسیستم کارآفرینی در استان، مرکز علوم‌شناختی به همت مجمع خیران نخبه‌پرور فارس و با همکاری بنیاد نخبگان استان در دانشگاه شیراز راه‌اندازی شد.

- Advertisement -

در مراسم افتتاح این مرکز، حبیب شریف؛ رییس بنیاد نخبگان استان فارس با اشاره به ظرفیت‌های این استان در حوزۀ نخبگانی، بر لزوم ایجاد و افزایش همکاری نهادهای مردم‌نهاد با بنیاد نخبگان استان تأکید کرد و گفت: مجمع خیرین نخبه‌پرور در مدت فعالیت خود، نقش بسزایی در رفع محدودیت‌های موجود در فضای نخبگانی داشته است.

وی افزود: تهیه زیرساخت‌های لازم در پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی، چه از نظر تجهیزات و چه از نظر تأمین نیروی توانمند انسانی برای هدایت دانش‌آموزان، بورسیه کردن و اهدا مشوق‌های تحصیلی به دانش‌آموزان و دانشجویان، ایجاد فرصت‌های پسادکتری جدید برای مستعدان و تعریف جوایز متعدد به نام بزرگان و مفاخر در زمینه‌های علمی، نوآوری و کارآفرینی، از جمله فعالیت‌های مجمع خیرین نخبه‌پرور است.

لازم به ذکر است، این مرکز علوم شناختی با حمایت معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، دانشگاه شیراز و هیئت‌مدیره شرکت رامک افتتاح شد.

امتیاز post

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 12 =