Business is booming.

نزدیک شدن موج ۱۰ هزار میلیارد دلاری جدید رمز ارزها

نرم افزار در مقابل امنیت:

124

نرم افزار در مقابل امنیت: موج ۱۰ هزار میلیارد دلاری جدید رمز ورود نزدیک شده است؟
روزهای کریپتو غرب وحشی به پایان رسیده است. ما می دانستیم که مدتی است ، اما این هفته نهادهای نظارتی در سرتاسر جهان با یک سری تحقیقات ضد تقلب در مورد ICO اقدام به سرکوب کردند. به نظر می رسد وقت آن رسیده است که ایمن بازی کنید. اما چه ایمنی است؟ مقاله بر اساس گفتار کلیدی الکسی شادرین (مدیر عامل Evercity) در هفته Blockchain روسیه ۲۰۱۸ است.
در اواسط ماه مه ، کل جهان های رمزنگاری شده نگاه خود را به کنفرانس اجماع در نیویورک کردند – ارزیابی ، مقایسه ، شرط بندی های خود را روی سکه هایی که درست بعد از این رویداد پمپاژ می شوند ، ارزیابی می کردند. با این حال ، نه alcoin ها و نه بیت کوین خود را به انتظارات سرمایه گذاران نکشیدند.
در عوض ، بیت کوین از ابتدای هفته گذشته اقدام به ریختن خونین خود کرد و کل بازار را به عقب کشید.
چرا؟
در حقیقت ، دو واقعه عجیب (و نه بحث برانگیز) در ایالات متحده با اختلاف فقط یک هفته اتفاق افتاد. شاید از مورد اول شنیده باشید؛ اما دوم ، تقریباً مورد توجه رسانه های بین المللی قرار نگرفت.
پلیس خوب – پلیس بد
اول ، برایان کوئینتنز نماینده CFCT (کالاهای معاملات آتی کالا) سخنرانی در مورد مسائل مربوط به تنظیم مقررات در طول اجماع ، که توسط جامعه “بسیار مثبت” و “آرامش بخش” خوانده شد. برایان بار دیگر با تأکید بر اظهار نظر فوریه ، رئیس SEC ، جی کلایتون ، برایان به ماهیت منحصر به فرد علائم رمزپایه ای که می توانند «تکامل یافته» بپردازند ، پرداختند و وضعیت آنها را از امنیت به ابزار دیگر تغییر دادند.
این در واقع چشم انداز مثبتی از وضعیت نامشخص صنایع مرتبط با رمزنگاری در مقایسه با نظر رسمی SEC است.
حالا بیایید برای لحظه ای به سال ۲۰۱۷ برگردیم تا ببینیم چرا SEC اینقدر در بازار رمزنگاری سخت است. در سال ۲۰۱۷ میزان بودجه جذب شده برای راه اندازی های مربوط به blockchain در طی ICOs به ۵،۶ میلیارد دلار رسید و به میزان قابل توجهی از سرمایه گذاری های سرمایه گذاری فراتر رفت. و فقط در طول سه ماه سال ۲۰۱۸ این تعداد به ۱۱۸٪ از کل سال ۲۰۱۷ رسید!
منبع: تحقیق EY: سکه های اولیه سکه (ICO) دسامبر ۲۰۱۷
کلانتر همیشه برای غرب وحشی می آید
آمار فوق باعث می شود دومین رویدادی که در هفته جاری بازار را تحت تأثیر قرار داده است کمتر تعجب آور باشد. (شگفت آور ترین واقعیت این است که به سختی توسط رسانه های اصلی بین المللی پوشش داده می شد). در ۲۱ مه (توجه – دقیقاً تاریخی که بازار سرخ شد!) تنظیم کننده های ایالتی از سرکوب سراسری در برنامه های مشکوک سرمایه گذاری cryptocurrency که نام خوب «عملیات Cryptosweep» را دریافت کرده بودند ، پرده برداشتند.
ناسا (با ناسا اشتباه نگیرید) – انجمن مدیران آمریکای شمالی که تنظیم کنندگان بیش از ۴۰ حوزه قضایی را متحد می کند ، ۷۰ تحقیق درباره ICO مشکوک و ظاهراً تقلبی را آغاز کرده است – و طبق گفته رئیس جمهور این انجمن فقط “نوک یخ است. »
پس چه کسی در لیست هدف ناسا قرار دارد؟

مدیریت ارشد شرکتهایی که نشانه های کمکی را بدون ثبت آنها در SEC یا استفاده از معافیت ها صادر کرده اند.
آژانس های بازاریابی ، لیست ها و سیستم عامل هایی که از بودجه جذب شده درصد دریافت کرده اند.
مشاوران و مشاورانی که درصد دریافت کرده اند و در دور زدن قانون کمک کرده اند.
فضل «شکارچیان».

در همین حال ، کشورهای دیگر در سراسر جهان دریغ از پیروی از این موارد:

- Advertisement -

در ۲۴ ماه مه ، مؤسسه پولی سنگاپور (MAS) شروع به گرم کردن پیشنهاد اولیه سکه کرد و به ۸ ارز مبادله دیجیتالی برای شکستن اوراق بهادار ، قوانین آتی هشدار داد.
در تاریخ ۲۵ مه مقامات انگلیس ۲۴ تحقیق درباره مشاغل مرتبط با رمزنگاری را باز کردند.

برخی ممکن است این موارد بسیار سرگرم کننده از وب سایت ارائه دهنده جعلی ICO ، که در اوایل ماه مه توسط SEC تنظیم شده است را پیدا کنند تا به سرمایه گذاران در مورد علائم معمول ICO های جعلی آموزش دهند.
ما خیلی از شوخ طبعی SEC قدردانی می کنیم ، اما به شوخی کنار ، یک سوال جدی تر وجود دارد.
بعدش چیه؟
پاسخ ممکن است قبلاً در اینجا تحت عنوان Security Token Offerings (STO) باشد: این شانس را دارد که به بزرگترین چیز بعدی در بازار رمزنگاری (و نه تنها رمزنگاری) تبدیل شود.
علائم امنیتی دارای مزایای گسترده ای نسبت به خدمات شهری ، از جمله نمایندگی مالکیت ، تجارت و مهمتر از همه ، رعایت کامل مقررات (بله ، ما طبق قوانین در اینجا بازی خواهیم کرد).
به گفته سرمایه گذار فرشته گیل پنچینا ، “ما در حال شروع به دیدن علائم Securites با BCAP Bitcoin Capital ، به دلالانی مانند Cointopia و Polymath ، و فعالان بازارهای امنیتی در افرادی مانند tZERO و دیگران هستیم.”
ما نباید فراموش کنیم که بازار رمزنگاری در مقایسه با بازارهای اصلی هنوز هم نسبتاً ناچیز است – به عنوان مثال بازارهای سهام و بدهی. حال تصور کنید که IPO 188 میلیارد دلاری IPO (در مقایسه با ICO 5.6B $) که فرمت Security Token Offering را ارائه می دهد ، و بازارهای دیگر را دنبال می کنید؟
و به احتمال بسیار زیاد پیروی می کند: صاحبان دسترسی ۲۴/۷ وسوسه انگیز به دارایی های خود پیدا می کنند ، به ویژه با اینکه بورس نیویورک فقط دوشنبه-جمعه ۹:۳۰ صبح-۴ بعدازظهر باز است.
ما دوست داریم بگوییم که اکنون علائم امنیتی خواهیم داشت ، SEC و NASAA ICO را تنها می گذارند ، بیت کوین دیگر هرگز سقوط نخواهد کرد و همه ما بعد از جمع آوری میلیارد ها دلار برای راه اندازی های اولیه ، خوشبختانه زندگی خواهیم کرد (مثل Alibaba ، با افزایش ۲۱B $ با فروش اوراق بهادار). اما این چندان آسان نیست.
رشد نشانه های امنیتی با مشکلات متعددی روبرو است از جمله KYC / AML بسیار سختگیرتر ، فقط سرمایه گذاران معتبر و زیرساخت های ضعیف – بنابراین به سؤالات مربوط به چگونگی انتشار و تجارت این نشانه ها هنوز پاسخ داده نمی شود.
با این حال ، ظهور اخیر و موفقیت شدید بازیکنانی چون Polymath (139 میلیون دلار افزایش یافته ، ۱۰۰ پروژه برای خدمات خود در نظر گرفته شده است) ، با هدف ایجاد یک بستر هویت امنیتی ، نشان می دهد که تقاضا زیاد است – حداقل بگوییم.
نتیجه گیری

به نظر می رسد لحظه ای که نشانه های Utility آخرین خداحافظی خود را موج می زنند خیلی جلوتر نیست. درعوض ، نشانه های امنیتی کاملاً مطابق و تنظیم شده وارد بازی می شوند
رمز ورود امنیت با استفاده از جایگزینی مدل IPO ، دارای پتانسیل بازار ۱۰۰ برابر (صدها میلیارد دلار!) است
زیرساخت های صادرات و تجارت فقط در حال حاضر تشکیل می شود – که این امر فرصتی عالی برای ورود به سیستم می باشد. همانطور که می دانیم ، یک سرمایه گذار هوشمند فقط وارد یک بازار رو به رشد می شود.

درباره نویسنده
الکسی شادرین
Blockchain ، پایداری و مسیحیان شهر هوشمند ، کارآفرین سریال و بلندگوهای یادداشت برداری. بنیانگذار Evercity و مدیر عامل ، DAO IPCI ، صندوق کربن روسیه.

امتیاز post

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.