ایرانی توانمند
Business is booming.

ماموریت سازمان برنامه و بودجه اصلاح حرکت اقتصادی است

ميركاظمي در مراسم توديع و معارفه رييس مركز حراست سازمان برنامه و بودجه:

19

 

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: مرکز حراست سازمان برای شناسایی، ارتقا و معرفی نیروهای انقلابی جوان مومن، کارشناس، نخبه، شایسته و تحصیل کرده که دغدغه‌هایشان بهبود شرایط کشور و عبور از مشکلات اقتصادی است می¬تواند کمک شایانی باشد.

مراسم تودیع و معارفه به ریاست دکتر سیدمسعود میرکاظمی معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه، خاکساری و نژادحسینی رؤسای سابق و جدید مرکز حراست سازمان و اعضای حراست کل سازمان برنامه و بودجه، نهاد ریاست جمهوری و وزارت اطلاعات برگزار شد.
دکتر میرکاظمی با اشاره به اهداف عالی سازمان برنامه و بودجه مبنی بر اصلاح حرکت اقتصادی گفت: به گونه ای در راستای اصلاح حرکت اقتصادی باید تصمیم گیری شود که منویات مقام معظم رهبری در سیاست‌های ابلاغی، سیاست‌ها در بخش های مختلف و اسناد بالادستی مر قانون باشد.
وی تصریح کرد: سال‌ها هزینه‌های گزافی به کشور تحمیل شده است ولی دستاوردی نداشته است لذا تمام تلاش و اهداف ما تجدید نظر در ساختارها و برنامه محور بودن نظام بودجه ریزی کشور است که در این راستا همه بخش ها باید کمک کنند که وظایف مرکز حراست سازمان جهت هماهنگی و کمک، بسیار مهم ارزیابی می شود.
معاون رئیس جمهور با تاکید براینکه ایران کشور فقیری نیست خاطرنشان، کرد: استراتژی ما در سازمان برنامه و بودجه این است که سطح زندگی مردم بهبود پیدا کند هر چند نقش تحریم‌های ظالمانه دخیل است ولی موضوع اصلی نحوه مدیریت بوده است که عده‌ای روز به روز ثروتمند شده اند و در مقابل سطح فقر گسترش پیدا کرده است و قشر فقیر هر روز فقیرتر شده، لذا چهره فقردر کشور باید از بین برود.
وی با بیان اینکه پایین بودن درآمد خانوار‌ها ما را رنج میدهد، تصریح کرد: در برخی از شهرستان‌ها سطح درآمد خانوارها از سطح متوسط خیلی پایین است لذا توزیع ناعادلانه ثروت و امکانات باعث این مهم شده است، و برای رفع این ناهنجاری ها و بیعدالتی از همه دانشگاهیان، صاحبنظران و کارشناسان زبده سازمان برنامه بودجه استفاده خواهد شد تا شرایط مطلوب که مدنظر ماست حاصل شود.
دکتر میرکاظمی افزود: مرکز حراست سازمان برنامه و بودجه برای شناسایی نیروهای انقلابی جوان مومن، کارشناس، نخبه، شایسته و تحصیلکرده که دغدغه‌هایشان بهبود شرایط و عبور از مشکلات اقتصادی است می تواند کمک شایانی بکند لذا برای ارتقای جوانان شایسته و معرفی آنها از هیچ کوششی دریغ نکند.
وی به وظیفه دیگر مرکز حراست سازمان برنامه و بودجه اشاره کرد، گفت: صیانت از کارمندان، برنامه محوری در پیشگیری از وقوع جرم و دارا بودن نظارت قوی، عالمانه و هوشمندانه و نه غرض ورزانه از سازمان و سازمانها و مراکز تابعه مدنظر باشد.
در این جلسه آقای سید محسن نژادحسینی به عنوان رئیس جدید مرکز حراست سازمان برنامه معرفی و از زحمات آقای خاکساری در طول تصدی مسئولیت حراست سازمان برنامه تقدیر و تشکر گردید.

امتیاز post

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.