Business is booming.

برگزیدگان بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی معرفی شدند

اداره کل روابط عمومی وزارت علوم

0

اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، برگزیدگان بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی به شرح زیر معرفی شدند:

بخش عکس، پوستر، ماکت و اسکیس صحنه
عکس
لوح تقدیر و جایزه نقدی: آیناز فرهادی برای نمایش «ساختن» و ردریک آراکلیان برای نمایش «سنتز»
تندیس و جایزه نقدی: فائزه کرم نوری برای نمایش «پاپ ژپتو»

پوستر
لوح تقدیر و جایزه نقدی: مریم نادری برای نمایش «ساختن» و سید مهدی موسوی برای نمایش «هملت»
دیپلم افتخار و جایزه نقدی: محمدعلی فقیهی برای نمایش «مورچه‌ها»

ماکت
لوح تقدیر و جایزه نقدی: حسین کاظمی برای نمایش «هملت» و ژاسمین قائمی پور برای «خانه عروسک»
دیپلم افتخار، تندیس و جایزه نقدی: مهسا اسمعیل زاده برای نمایش «جن زدگان»

اسکیس صحنه
لوح تقدیر و جایزه نقدی: مهدیه عزیزمحمدی برای نمایش «آتش سوزی ها»
دیپلم افتخار و تندیس: کیمیا فتاح الجنان برای نمایش «ستوان اینیشمور» و کیمیا توکل نیا برای نمایش «ریچارد سوم»

بخش ترجمه
لوح تقدیر و جایزه نقدی: یاسمن رسولی و محمد اوحدی حائری برای نمایشنامه «گلوریا و شاهزاده هامبورگ»
در این بخش هیات داوران هیچیک از آثار را شایسته دریافت تندیس ندانستند.

بخش پژوهش (جایزه دکتر ناظم زاده کرمانی)
تندیس جشنواره: محمد اوحدی حائری برای مقاله «تئاتر، ایدئولوژی و پیوند آن با واکنش اجتماعی»
دیپلم افتخار و جایزه نقدی: علیرضا طاهری برای مقاله «کارگردان طعم اجرا را بیرون می کشد»

بخش نمایشنامه (جایزه زنده یاد اکبر رادی)
لوح تقدیر و جایزه نقدی: ارژنگ طالبی نژاد برای نمایشنامه «تنهاترین ماهی اقیانوس»
دیپلم افتخار و تندیس جشنواره و جایزه نقدی: مصطفی فراهانی برای نمایشنامه «شب»

بخش «زیستن در شهر»
لوح تقدیر و جایزه نقدی: مریم خلیلی برای نمایش «هفت تا نه و نیم»، امید بیگی برای نمایش «qrcode»، سحر یوسف زاده برای نمایش «بایگانی»، علیرضا خسرو آبادی برای نمایش «نمایش و فرزندان او»، آرش حیدری برای نمایش «جای خالی»، تینا یونس تبار برای نمایش «parhesia»، وهاب ناصری منش برای نمایش «اینطور»، ندا تسلیمیان برای نمایش «مصادره به مطلوب»، مینا رمضانی و مونا تشکری نیا برای نمایش «خودم را اینگونه می شمارم»، فربد پاریاب زادگان برای نمایش «افتاده»، تارا یونس تبار برای نمایش «آواز سینه سرخ سینه بر سیخ»

بخش تجربه‌های اجرا
لوح تقدیر و جایزه نقدی: محمدرضا دهقان برای نمایش «بی در کجا»
دیپلم افتخار و تندیس جشنواره: حسین قاسمی هنر برای نمایش «سایکوسیس»
فرزانه جعفرنیا برای نمایش «همانند»

بخش طراحی گریم
هیات داوران با احترام به طرح گریم نمایش «پاپ ژپتو» هیچ اثری را شایسته تقدیر ندانستند.

بخش طراحی موسیقی
لوح تقدیر و جایزه نقدی: مهدی زمانی برای نمایش «ساختن»

بخش طراحی نور
لوح تقدیر و جایزه نقدی: نیلوفر نقیب ساداتی و محمدرضا رحمتی برای نمایش «پاپ ژپتو»
دیپلم افتخار و تندیس جشنواره: مهران کریمی برای نمایش «کریم»

بخش طراحی لباس
دیپلم افتخار و تندیس جشنواره: محمد مهری برای نمایش «پاپ ژپتو»

بخش طراحی صحنه
لوح تقدیر و جایزه نقدی: پوریا اخوان برای نمایش «برنده سهمی نمی برد»
دیپلم افتخار و تندیس جشنواره: سیدمهدی موسوی برای نمایش «هملت»

بازیگری زن
رتبه اول: مرجان اتفاقیان برای بازی در نمایش «بعد از افتادن»
رتبه دوم: نگین فیروزمنش برای بازی در نمایش «سرگذشت یک فعل»
رتبه سوم: آوا تدین برای بازی در نمایش «هملت»

بازیگری مرد
رتبه اول: تندیس و جایزه نقدی امیرحسین بریمانی برای بازی در نمایش «شب شک»
رتبه دوم: سپهر تهرانچی برای بازی در نمایش «بعد از افتادن»
رتبه سوم: پیمان محسنی برای بازی در نمایش «فریاد خاموش» و احسان معجونی برای بازی در نمایش «هملت»

بخش نمایشنامه
رتبه اول: محمد اوحدی حائری، نگین فیروزمنش، شیده غفاریان، سینا شیبانی برای نمایشنامه «سرگذشت یک فعل»
رتبه دوم: روزبه کاظمی برای نمایشنامه «بعد از افتادن»
رتبه سوم: شهاب رحمانیان و پرنیا شمس برای نمایشنامه «home»

کارگردانی
رتبه اول: حسین حسینیان برای نمایش «بعد از افتادن»
رتبه دوم: محمد اوحدی حائری برای نمایش «سرگذشت یک فعل»
رتبه سوم: محمود حیدری و امیرحسین بریمانی برای نمایش «شب شک»

امتیاز post

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.