ایرانی توانمند
Business is booming.

شعار «هفته ملی کودک» اعلام شد

111

اداره‌کل روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل کانون : ابوالقاسم سلیمانی، دبیر هفته ملی کودک با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی شعارهای پیشنهادی «هفته ملی کودک» از سوی سازمان‌های فعال در حوزه کودکان و نوجوانان، این شعار برای برنامه‌های «روز جهانی و هفته ملی کودک» انتخاب شد.

او توضیح داد که ویژه‌برنامه‌های هفته ملی کودک طی روزهای ۱۶ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۰ در سراسر کشور به‌صورت مجازی و حضوری اجرا خواهد شد.

به‌گفته‌ مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، تکیه بر شادیِ‌، نشاط و بازی از جمله نکته‌های مهمی است که این رویداد بر آن تاکید دارد و با این نگاه است که برگزاری ویژه‌برنامه‌هایی متنوع با اهداف این رویداد تعریف شده و فراهم‌آوردن زمینه‌هایی برای ایجای فضای شاد و بانشاط بخشی از رویکردهای اصلی این برنامه فرهنگی خواهد بود.

سلیمانی افزود: در این هفته تمام استان‌های کشور با همراهی نهادها و سازمان‌های مختلف برنامه‌های متنوعی را برای کودکان و آگاهی‌بخشی درباره مسائل و نیازهای کودکان تدارک دیده‌اند.

دبیر «هفته ملی کودک» همچنین بیان کرد: بر همین اساس، با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در کشور، بیشتر برنامه‌های این هفته به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

بنا بر اعلام، اسامی روزهای «هفته ملی کودک» و ویژه‌برنامه‌های «روز جهانی کودک» به‌زودی اعلام خواهد شد.

امتیاز post

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.