ایرانی توانمند
Business is booming.

دفترچه های نوشت افزاری نوتوپیا

طرح دفترچه هوشمند در پارک علم و فناوری سمنان شناسایی و برای پرداخت به صندوق کارآفرینی امید استان معرفی شد.

0 205

در راستای شناسایی طرح‌ها و پتانسیل‌های موجود، شهرکی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان سمنان به‌همراه سماوی حامی کسب و کار از طرح شبیه‌سازی فضای مجازی و هوشمندسازی تصاویر بر روی دفترچه های نوشت افزاری (نوتوپیا) واقع در ساختمان شهید شهریاری پارک علم و فناوری سمنان بازدید نمودند.
داورپور مجری طرح درخصوص تشخیص هوشمند و ثبت خودکار تصویر از مطالب نوشته شده روی دفترهای نوتوپیا افزود: با نرم افزار نوتوپیا امکان ذخیره کردن تصاویر بر اساس تاریخ وجود دارد. با این ویژگی‌ها کاربر به راحتی می‌تواند متنی را بر روی دفترچه خود بنویسد و آن متن به راحتی وارد گوشی شود. متن بر اساس الگوریتم‌های مختلف بهینه شده و در کمترین زمان ممکن ذخیره می‌گردد و حتی قابل ویرایش هم خواهد بود.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان سمنان ضمن بازدید از محل اجرای طرح و نمونه‌های تولید شده محصول گفت: یکی از مهمترین ویژگی‌های این نرم‌افزار امکان دسته‌بندی موضوعی مطالب نوشته شده در برگه‌های مختلف است؛ یعنی کارمندان می‌توانند در هر صفحه از دفتر خود بدون نگرانی مطالبی را بنویسند و خود نرم‌افزار بر اساس دسته‌بندی انتخابی کاربر متن یا تصویر را ذخیره کند.
وی در پایان هدف از این بازدید را حمایت از طرح‌های فناورانه و نوین در راستای ایجاد اشتغال پایدار و درآمدزایی اعلام نمود و دستور بررسی درخواست تسهیلات نامبرده بر مبنای ضوابط و دستورالعمل‌های صندوق کارآفرینی امید را صادر نمود

امتیاز post

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.