ایرانی توانمند
Business is booming.

بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از ایستگاه نوآوری شریف

نوراله زاده باحضوردر ایستگاه نوآوری شریف از نزدیک با فعالیت این استارتاپ بزرگ آشنا شد.

0 141

نوراله زاده باحضوردر ایستگاه نوآوری شریف از نزدیک با فعالیت این استارتاپ بزرگ آشنا شد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و هیات همراه ازفعالیت های استارتاپ های حاضر در ایستگاه نوآوری شریف بازدید و پای صحبت های جوانان موفق کشور قرار گرفت.
دراین دیدار، استارتاپ ها ضمن توضیح فعالیتها از کمبودهای خود گفتند ومدیرعامل صندوق کارآفرینی امیدقول همکاری با این استارتاپ ها راداد.
ماموریت اصلی ایستگاه نوآوری شریف تسهیل ورود کارآفرینان ایرانی به عرصه فعالیت در زیست بوم فناورانه داخلی است که باتوجه به حضور شرکت های موفق حوزه های مختلف کسب و کار در این مجموعه، امکان ایجاد شبکه ارتباطی گسترده و تعریف پروژه کاری مشترک میان فعالان این عرصه فراهم گردیده است.
حضور در ایستگاه نوآوری شریف در مقایسه با استقرار در سایر مراکز تجاری و اداری، بدلیل بهره مندی از امکانات رفاهی مناسب و خدمات متنوع حوزه کسب و کار، امکان مدیریت بهینه هزینه ها و فرصت رشد و توسعه سازمانی را برای شرکت های مستقر فراهم می‌ آورد.

استارتاپ بزرگ
درادامه دیدار از استارتاپ های مستقر در ایستگاه نوآوری شریف دکتر امامیان رئیس ساترا با ارائه توضیحاتی، روند همکاری ساترا با ایستگاه نوآوری شریف را تشریح کرد.
امامیان گفت: مرکز نوآوری شریف را برای این منظور بنا کردیم که اکوسیستم نوآوری را اطراف صنعت رسانه کشور شکل دهیم.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در پایان این دیداراظهار امیدواری کرد که حمایت صندوق از استارتاپ های مستقر در این ایستگاه به بهبود کیفیت و پیشرفت رسانه ها کمک کند.

امتیاز post

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.