ایرانی توانمند
Business is booming.

۱۵ کتاب مالی شخصی

که می توانند زندگی شما را تغییر دهند

80

براساس آمار WHO ، بیش از ۷ تریلیون دلار از بازار سهام عدالت خارج شده است. بیش از ۲ میلیون نفر به دلیل بیماری کروناویروس که از آنها صرفه جویی نمی کند ، شغل خود را از دست داده اند.

برای کسانی که کتابهای مالی شخصی می خوانند و تصمیم هوشمندی گرفته اند ، داستان متفاوت است. کسب دانش در مورد مدیریت صحیح امور مالی بسیار مهم است و ارزش سرمایه گذاری شما را دارد.

کتاب مالی چیست؟

کتاب مالی هر منبع یا مطالبی است که به یک فرد می آموزد آنچه را که باید در مورد امور مالی بداند. بعضی اوقات بعضی از آنها در مناطق خاصی دقیق تر هستند.

قبل از محبوبیت و پذیرش کتابها ، مطالب و مقالات زیادی وجود داشت که در واقع بر اصول مالی تأثیر می گذاشت. با این حال ، اکثر آنها از وارد کردن اطلاعات خاص دست کشیدند.

البته ، کنار هم قرار دادن کتاب کار ساده ای نیست ، اما قابل توجه است منبع درآمد منفعل همچنین به شما کمک می کند بسته به بازخورد خود ، تنظیم لازم را انجام دهید.

می دانم که پذیرفتن دشوار است زیرا مردم مطالب زیادی می نویسند که غیر عملی است. با این حال ، در حالی که می خواهید بدانید که چرا باید کتابهای مالی بیشتری بخوانید ، همچنین با دیدن بهترین کتابهای مالی شخصی که زندگی شما را تغییر می دهد ، مشاهده می کنید.

چرا باید یک کتاب مالی شخصی بخوانم؟

یک کتاب خوب در مورد امور مالی به شما کمک می کند تا در امور مالی خود بهتر عمل کنید. به سادگی شکی نیست! با این حال ، من می خواهم دقیق باشم.

در میان دلایل زیادی ، شش دلیل مهم را بیان کردم که چرا باید کتاب مالی شخصی بخوانید. از این رو ، این دلایل عبارتند از:

بینش عملی
فرصت های سرمایه گذاری
برنامه مالی خوب
عادات مالی درست

بینش عملی

بارها و بارها ، هنگامی که در مورد چک کردن منابع مالی خود سؤال می کنید ، پاسخ هایی که می آید بسیار غیر عملی است.

افراد زیادی می توانند به شما بگویند که باید در ۱۰٪ از درآمد خود زنده بمانید و ۹۰٪ سرمایه گذاری کنید. چقدر غیر عملی!

یک کتاب خوب مالی به شما کمک می کند تا بصیرت عملی در زمان واقعی راجع به ساخت و ضرب پول خود داشته باشید. نگران نباشید ، این مقاله بهترین مواردی را برای کمک به شما بیان می کند.
فرصت های سرمایه گذاری

سرمایه گذاری راهی مطمئن برای افزایش ثروت شماست. چه سرمایه گذاری مالی و چه ظرفیت انسانی ، همه آنها نقش بسزایی دارند.

با این حال ، شما باید اطمینان داشته باشید که می فهمید که چگونه یک سرمایه گذاری قبل از غوطه وری کار می کند. یک کتاب خوب می تواند به شما در تهیه اطلاعات لازم کمک کند.

هنگامی که دانش صحیح دارید و از روشهای صحیح استفاده می کنید ، همیشه استفاده از فرصت سرمایه گذاری سودآور است.

طرح مالی

یک برنامه مالی بسیار مهم است. جایگاه آن تردیدی نیست. اگر بدون برنامه مالی گرفتار شوید ، واقعاً از بدهی استقبال می کنید.

از جمله دلایل دیگر ، یک برنامه مالی به شما کمک می کند تا چگونه بودجه خود را برای سرمایه گذاری های بزرگ و استفاده صحیح از بودجه خود تهیه کنید.

عادات درست

عادت های مهمی که باید در مورد امور مالی شما داشته باشید وجود دارد. این عادت ها در صورت تمرین دینی درنهایت به شما در جلوگیری از بدهی و افزایش پس انداز کمک می کند.

اکنون ، در حالی که برخی از این عادت ها بی انتها هستند ، برخی دیگر کاملاً به موقعیت جغرافیایی شما بستگی دارند. بنابراین ، این بر انتخاب شما در کتاب تأثیر می گذارد.

بسیاری از افراد وقتی به طور مداوم عادت های درست پول را تمرین می کنند ، مدیران مالی بهتری می شوند. بنابراین ، می توانید به آنها بپیوندید و راه خود را برای ثروت شروع کنید.
چگونه می توان ضریب هوشی مالی خود را بهبود بخشید؟

ضریب هوشی مالی شما به سادگی ترکیبی از تمام دانش مالی شما ، آنچه در روزنامه ها و وبلاگ ها می خوانید و همچنین آنچه دوستانتان به شما گفته اند ، است.

اگر بتوانید این مورد را ردیابی کنید ، نادرستی را می بینید که در ارتباط آنها سازگار است. زیرا مردم براساس تجربیات خود صحبت می کنند و نه اصول.

همانقدر که تهیه کتاب مالی شخصی می تواند به شما کمک کند ، باید با یک مربی امور مالی صحبت کنید. یادگیری ترکیبی شما به طور چشمگیری داستان شما را تغییر خواهد داد.

افزایش ضریب هوشی مالی شما به این معنی است که تصمیمات مالی بهتری خواهید گرفت ، به خصوص در یک زمان مالی بد مانند همه گیری.

همچنین خواندن: نحوه سرمایه گذاری در سهام به عنوان دانشجوی کالج | راهنمای کامل
آیا کتاب ها یک سرمایه گذاری خوب هستند؟

کتاب ها لازم است. آنها قطعه ای بی انتها هستند که ذهن را آموزش می دهند و دگرگون می شوند و از این طریق باعث عملی می شوند که منجر به رشد می شود.

اگرچه ممکن است این همه خنده دار و جالب نباشند ، اما درس های اصلی را که برای پیشرفت لازم است ، آموزش می دهند.

بیشتر اوقات ، بسیاری از مردم بر این باورند که خواندن کتاب بسیار استرس زا است. آنها ترجیح می دهند یک فیلم یا چیز دیگری را تماشا کنند.

به همان اندازه که آن فیلم ها مهم هستند ، قدرت درون صفحات کتاب را از بین نمی برند. از آنجا که کتاب یک کار شخصی است – پر از تجربیات عملی.

یک کتاب یک سرمایه گذاری عالی است. در واقع ، این یک سرمایه گذاری است که در آن هرگز از دست نمی دهید زیرا هیچ دانش هدر دادن نیست.

بنابراین ، شما نباید در نظر بگیرید که آیا یک کتاب ارزش سرمایه گذاری را دارد؟ شما باید بپرسید که چقدر می توانید در یک کتاب مالی شخصی عالی سرمایه گذاری کنید که می تواند زندگی شما را تغییر دهد.
چگونه برای یک کتاب پول بودجه می کنید؟

بودجه بندی برای کتاب پول یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای خود انجام دهید. حتی اگر بودجه بندی خود را درست انجام نمی دهید ، فقط اطمینان حاصل کنید که کتاب را به دست می آورید.

این کتاب شما را به سمت استراتژی هایی باز می کند که به شما در بهتر بودجه و تصمیم گیری های خوب کمک می کند.

بنابراین ، اگر می خواهید برای یک کتاب پول بودجه اختصاص دهید ، بهترین بودجه شما اطمینان از تهیه کتاب است.

۱۵ بهترین کتاب مالی مالی

اکنون که فهمیدید که کتابها چه تاثیری می توانند بر زندگی و مالی شما داشته باشند ، شما آماده هستید تا انتخاب کنید.

کتابهای موجود در اینجا بسیار کاربردی و پر بینش است که می تواند به شما در افزایش درآمد خود از صفر به آنچه می خواهید کمک کند.

بنابراین هر نسخه را با دقت بخوانید و رازهایی که در صفحات آنها یاد می گیرید را دنبال کنید. از این رو ، ۱۵ بهترین کتاب مالی شخصی شامل موارد زیر است.

صلح مالی
علم غنی شدن
میلیونر FASTLANE
خیلی بزرگ برای عدم موفقیت
کیمیاگری مالی
آرایشگر ثروتمند
شما در ساختن پول بد هستید
پول: استاد بازی
هزاره شکسته
درب بعدی میلیونر
سرمایه گذار هوشمند
اسرار ذهن میلیونر
باتجربه، بابا فقیر
بیاندیشید و ثروتمند شوید
غنی ترین مرد بابل

۱۵. صلح مالی

صلح مالی کتابی قدرتمند است که توسط دیو رمزی تألیف شده است. پس از طی کردن قطعه من ، امور مالی من جهشی بسیار آگاهانه را در پیش گرفت.

در این کتاب ، نویسنده سی و هفت اصل را که مسئول ایجاد آرامش مالی در هر شرایط و شرایطی است که خودتان پیدا می کنید ، تشریح می کند.

من نمی توانم همه شرایط را لیست کنم ، اما برخی از مواردی که مرا تحت تأثیر قرار داده است را لیست می کنم و بطور مداوم تا امروز درخواست داده ام.

برخی از آنها شامل؛ بذر گیاهان کنید ، به میزان قابل توجهی زیر درآمد خود زندگی کنید ، گزارش اعتبار خود را هر دو سال یکبار بررسی کنید ، مهارت های اصلی مذاکره و غیره را بیاموزید.

می توانم به شما بگویم که بعد از اینکه این مطالب را با دقت مطالعه کردید ، خود را برای یک بازنشستگی عالی آماده خواهید کرد و همچنین بدون بدهی خواهید بود.

۱۴. علم ثروتمند شدن

The Science of Rich Rich کتاب قدرتمند مالی شخصی است که می تواند زندگی شما را تغییر دهد. توسط والاس D. واتلس نوشته شده ، آموزنده و فلسفی است.

اگر واقعاً می خواهید ثروتمند شوید و همچنین دانش مالی فلسفی را در امور مالی خود به کار می برید ، این کتاب فقط همان چیزی است که شما نیاز دارید تا یک ستون قوی برای شما فراهم کند.

این کتاب با آموزش خواننده در مورد حق ثروتمند شدن او شروع می شود. پس از آن ، شروع به صحبت در مورد علم ثروت کرد.

نتیجه گیری این است که با ارائه اقدامات پیشگیرانه به خواننده و همچنین مشاغل و اصول صحیح باید هنگام ثروتمند شدن از آنها پیروی کند.

خوانندگان در مورد این کتاب نظرات قدرتمندی را رد کرده اند و همانطور که گفتم در مورد درک علم پشت پول ، مطلب بهتری پیدا نخواهید کرد.

۱۳. Fastlane میلیونر

میلیونر Fastlane فقط یک هیجان انگیز است. از آغاز کتاب تا پایان آن ، شما از حقایق ساده اما کارآمد شگفت زده خواهید شد که می توانید از آن یاد بگیرید.

این کتاب به دنبال انتقال این درک است که گرفتن مدرک ، کار سخت و بازنشستگی دیر هنگام بهترین راه موفقیت نیست. نویسنده معتقد است که بازنشستگی زودرس یک امکان است.

در این ماده ، نویسنده سه ایدئولوژی را تحت فشار قرار داده است. این ایدئولوژی ها عبارتند از: ثروت پول نیست ، درآمد باید مستقل از زمان باشد و شما یک طرز فکر تولیدکننده داشته باشید.

این ثروت ایدئولوژی پول نیست که به شما می آموزد که باید در روابط سرمایه گذاری کنید. استقلال زمان نشان می دهد که شما باید ایده کار ساعتی را کنار نگذارید و سرانجام ، طرز فکر تولید کننده می آموزد که شما همیشه باید به دنبال تولید ارزش باشید.

ام جی دمارکو بسیار عملی است زیرا او در ۳۳ سالگی چند میلیونر را بازنشسته کرد. آیا این رویای شما است؟ شما به سادگی می توانید به یک کتابفروشی بروید که در آن یک نسخه از این کتاب شگفت انگیز را انتخاب کنید.

۱۲. خیلی بزرگ برای عدم موفقیت

Too Big to Fail فقط یک کتاب نیست. این داستانی است از نحوه جنگ وال استیت و واشنگتن برای نجات سیستم مالی و خودشان.

وقتی صحبت از اصول مالی و چگونگی سرنگونی تصمیمات بد مالی می شود ، این کتاب به وضوح آن را بیان می کند.

اندرو راس سورکین این کتاب را در سال ۲۰۰۹ تألیف کرد و در سال ۲۰۱۰ جایزه جرالد لوب را برای بهترین کتاب تجاری کسب کرد.

در واقع ، درک تاریخ از زمانی مهم است که بخواهید بحران مالی را برطرف کنید و این کتاب به شما کمک می کند.

بنابراین ، شما باید این کتاب را تهیه کرده و یک روند بهبودی مالی را برای زندگی و تجارت خود شروع کنید؟

۱۱. کیمیاگری مالی

جورج سوروس واقعاً جرات دارد. او برخی اتهامات جسورانه را در این کتاب وارد می کند. در واقع ، بگذارید بگوییم او به دلیل موقعیت میلیاردر خود حق دارد.

او در این کتاب پیشنهاد می کند که بازار همیشه به نفع ثروتمندان دستکاری می شود و فقرا را از پول آنها باز می دارد.

علاوه بر این ، وی بیشتر توضیحات خود را در مورد چگونگی بهره برداری از معامله گران از روند نشان داد زیرا در واقع این روندها را تحت فشار قرار می دهد.

این کتاب اساساً به درس عدم قطعیت ، اهمیت روابط قدرت و موارد دیگر می پردازد. سپس با راه بیرون می آید.

در واقع ، این کتاب دیدگاه شما را در مورد بازارها تغییر خواهد داد و به شما نتیجه می دهد تا بتوانید تصمیم گیری های صحیحی انجام دهید.

۱۰. باربر ثروتمند

Barber Wealthy یک کتاب برنامه ریزی مالی داستانی است. دیوید کلینتون نویسنده این شاهکار است.

خط داستانی نشان می دهد که چگونه یک آرایشگر در زادگاه معینی از داشتن یک آرایشگر به یک شخص بسیار ثروتمند رفت.

در ادامه می توان توضیح داد که چگونه برخی از افراد در همان زادگاه برای گفتگو با آرایشگر رفتند و از او پرسیدند که چگونه ثروت خود را ایجاد کرده است.

وقتی صحبت از برنامه ریزی مالی می شود ، این کتاب یکی از بهترین منابعی است که تاکنون در هر کجا می توانید پیدا کنید.

۹. شما در بدست آوردن پول بادیاس هستید

این کتاب عموماً به تصورات نادرستی که مردم هنگام پول درآوردن دارند ، حمله می کند. در حقیقت ، همه ی بلوک های ذهنی را با جزئیات خرد می کند.

نویسنده در واقع از تجربه خود و اینکه چگونه توانست بدهی خود را به یک دارایی سودآور برگرداند ، ارتباط برقرار می کند.

You’re Badass at making money یک کتاب مالی شخصی است که بلافاصله پس از اتمام مطالعه آن زندگی شما را تغییر می دهد.

۸. پول: Master The Game

نویسنده تونی رابینز است که با تعداد خوبی از بزرگترین میلیاردرهای جهان مصاحبه کرده است.

نویسنده هفت قدم منتهی به آزادی مالی را از گفتگوهای وی با این میلیاردرها بیان می کند.

این مراحل آسان ، عملی و منحصر به فرد نیست.

بنابراین ، اگر نیاز به تسلط بر امور مالی خود دارید ، این کتاب را تهیه کرده و سفر خود را به سمت موفقیت مالی آغاز کنید.

۷. شکست هزاره

هزاره شکسته کتاب برای دانش آموز و شخص در شغل جدید است.

این کتاب به روشنی نحوه برخورد با آنها را بیان می کند وام دانشجویی در ضمن صحبت از هک های مورد نیاز هنگام مذاکره برای افزایش حقوق.

قسمت زیبای دیگری از این قطعه بیان می کند که چگونه می توانید پس از از دست دادن شغل ، از خانه خود برگردید.

در واقع ، این کتاب را نمی توان در چند نامه خلاصه کرد. این فقط راهی درخشان به آزادی مالی است.

۶. درب بعدی میلیونر

میلیونر در کنار هم قطعه ای است که نشان می دهد چگونه مشاغل یقه سفید با درآمد بالا پس انداز و سرمایه گذاری را نادیده می گیرند.

این مقایسه ای بین مشاغل بلند یقه و مشاغل پرمخاطب ایجاد می کند و نشان می دهد که چگونه یکی دیگر را در آینده ترامپ می کند.

این کتاب بسیار کاربردی است و بینش زیادی در پس انداز و سرمایه گذاری می دهد.

۵- سرمایه گذار هوشمند

سرمایه گذار هوشمند نقش هایی را که یک سرمایه گذار قبل از سرمایه گذاری در یک تجارت باید ایفا کند ، تعیین می کند.

در اصل ، او می گوید سرمایه گذار تحولات بلند مدت و اصول یک شرکت را قبل از سرمایه گذاری تجزیه و تحلیل می کند.

اگر به دنبال این هستید که سرمایه خود را در کجا سرمایه گذاری کنید ، این کتاب را بخوانید تا از چارچوب سابقه و شخصیت سرمایه گذاری مطلع شوید.

۴. اسرار ذهن میلیونر

این کتاب قدرتمند و بسیار کاربردی است. پر از بینش است که بسیار مهم اما برچسب زدن آن دشوار است.

نویسنده در مورد چگونگی باقی ماندن تجارب شما در مورد پول در ناخودآگاه شما صحبت کرده و پیش رفته است تا راهی را که می بینید و به پول می پردازید ، اجرا کند.

سپس ، او به شما می گوید چگونه می توانید روانشناسی خود را تغییر دهید و بتوانید وضعیت مالی خود را تغییر دهید.

T.Harv Eker در این بخش عدالت را رعایت کرد زیرا یکی از کتابهایی است که دارای بالاترین بازبینی است.

۳. پدر ثروتمند ، پدر بیچاره

این کتاب پرفروش است. این بررسی های بسیار خوبی را کسب کرده و جوایزی نیز کسب کرده است.

رابرت کیوساکی داستانی از نحوه برخورد دو پدرش برایش تعریف می کند. پدر بیولوژیک بیچاره و پدر غنی اش. او نقشهایی را که در کمک به او برای ایجاد درآمد خود ایفا کرده اند ، تعریف می کند.

یکی از اصول محکمی که وی در کتاب آموزش می دهد ، هنر “ساختن پول شما برای شماست” است.

اگر این کتاب را نخوانده اید ، هنگام تصمیم گیری های عالی مالی ، در معرض خطر هستید.

۲. فکر کنید و ثروتمند شوید

فکر کنید و رشد کنید فقط یک کتاب عالی مالی نیست. همچنین این یک قطعه عملی است که پیشرفت شخصی را آموزش می دهد.

این کتاب با شکسته شدن بلوک های ذهنی به بازسازی ذهن آغاز می شود.

در هر صفحه ای که خواندن این کتاب را شروع کنید ، اصول آن شما را از بین می برد.

Think and Grow Rich پرفروش ترین و یکی از بهترین کتاب های مالی در تمام دوران است.

۱. غنی ترین مرد بابل

غنی ترین مرد در بابل یک دوره کلاسیک است. در حقیقت ، کتاب بی انتهاست.

اصولی که جورج کلاسون در آن کتاب در مورد آن بحث کرده است تا امروز کاربرد دارد.

او داستان دو مرد را تعریف می کند که ذهن خود را تشکیل داده اند تا درک کنند که چگونه ثروت ساخته می شود.

اگرچه این کتاب داستانی است ، اما این بنیادی است که کتابهای مالی دیگری روی آن نوشته شده است.
نتیجه

همان اندازه که خواندن مهم است ، اقدام در واقع نتیجه ای است که شما می خواهید.

شما باید هنگام تصمیم گیری هایی که باعث تحقق پیشرفت در زندگی شما می شود ، بسیار سازگار و ناعادل کننده باشید.

بزرگترین تحقق شما نتیجه یا نتیجه نمی گیرد بلکه تصمیم به ریسک با وجود شانس است.
منابع

thesecret.tv/ دانش-ثروتمند شدن
Fourminutebooks.com/the-millionaire-fastlane
thesimpledollar.com/ باربر-ثروتمند
amazon.com/ شما-بادی-بسازید-پول
en.wikipedia.org/wiki/ میلیونر درب بعدی
Fourminutebooks.com/the-intelligent-investor-summary/
samuelthomasdavies.com/business/rich-bad-poor-bad/
eventualmillionaire.com/ ناپلئون-تپه ها-فکر می کنند-و-رشد می کنند-

امتیاز post

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.